Ubrania w kwiaty

Ubrania w kwiaty – trendy 2018

kwieciste ubraniaTrendy wiosna-lato 2018 są już nam wszystkim znane. W końcu od kilku miesięcy wszystkie magazyny modowe i projektanci pracowali nad stworzeniem kolejnych modowych inspiracji. Jedną z nich są ubrania w kwiaty. Tym razem noszenie kwiecistego wzoru jest dozwolone na wszystkich częściach naszej garderoby. Już nie tylko przewiewne sukienki czy bluzki, ale również spodnie, torby i masę innych dodatków. Warto przemyśleć, jakie wzory wybrać dla siebie, być może wkrótce to właśnie w Twojej szafie pojawią się ubrania w kwiaty.

Ubrania w kwiaty – jakie i dla kogo

Tu mamy bardzo dobrą wiadomość, obojętnie jaką masz sylwetkę możesz nosić ubrania w kwiaty. Wystarczy zastosować się do kilku rad, aby nasza stylizacja odjęła nam kilogramów i ładnie wymodelowała sylwetkę. Standardowo panie o okrągłych kształtach mogą rozglądać się za ciemnymi kolorami i dużymi wzorami kwiatów. Warto również poszukać ubrań, które będą mieć jeden element kwiatowy, który będzie podkreślał tę część ciała, którą chcemy wyróżnić. Panie o filigranowych kształtach powinny szukać jaśniejszych kolorów i drobnych wzorów. Ubrania w kwieciste wzory będą w obu przypadkach podkreślać nasze naturalne piękno i wpływać również na nasze samopoczucie. W końcu wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Warto mieć ją zawsze ze sobą właśnie nosząc ubrania w kwiaty.

Ubrania w kwiaty – z czym łączyć?

kwiecisty wzórOdradzamy noszenia ubrań w kwiaty od góry do dołu. Warto postawić na jeden element naszej garderoby, który będzie kwiatowy. Ubrania we wzory kwiatowe możemy łączyć z grochami czy pasami, ale również z dżinsem. Najczęściej wzory kwiatowe są bardzo charakterystyczne, dlatego starajmy się nie przesadzać z dodatkami. Drobna biżuteria i okulary przeciwsłoneczne w zupełności wystarczą. Ciekawym pomysłem, o którym głośno zrobiło się w tym roku są wzorzyste spodnie w kwiaty. Zdecydowanie jest to wersja odważniejsza niż kwiecista bluzka. Szczególnie uważne powinny być w tym wypadku osoby o masywnych nogach, ponieważ źle dobrane wzory mogą jeszcze bardziej pogrubić tę część ciała.

Ubrania w kwiaty a dodatki

Ubrania w kwiaty nie powinny mieć konkurencji w postaci kwiecistych dodatków. Warto zdecydować się na ubrania albo dodatki. Jeśli nie interesuje nas wzór kwiatów na ubraniach, lepiej czujemy się w innych kompozycjach, warto pomyśleć o kwiatowych dodatkach. Torebki czy chusty na głowę mogą pięknie dopełnić naszą stylizację. Tak czy inaczej, kwiaty będą obecne w najnowszych trendach, o czym przekonują nas projektanci.