Kolorowe pasemka

Letnie trendy

Mimo że kalendarzowo mamy dopiero maj to dla branży modowej i urodowej zaczyna się już czas letni. W tym roku pojawia się sporo rzeczy, które już wcześniej mogliśmy obserwować w modzie. Nadal królować będą pastele, legendarny i niezastąpiony dżins, a także frędzle. W makijażu pojawią się naklejane cyrkonie i sztuczne rzęsy, jednak największym trendem, o którym mówią już wszystkie celebrytki, będą kolorowe pasemka. To właśnie na włosach skupimy całą uwagę na letnich wyjazdach czy festiwalach.

Zrób kolorowe pasemka i ruszaj w świat

pasemkaKilka znanych modelek jednomyślnie potwierdziło, że w tym roku na festiwalach królować będą kolorowe pasemka. Włosy będą w centrum zainteresowania, ograniczyć możemy zatem makijaż, a także ekstrawagancki ubiór. Moda będzie stłumiona przez dodatki, raczej skupimy się na zwykłych jednokolorowych topach, sportowych butach i dżinsach. Dlatego to właśnie nasza głowa ma mieć kolory tęczy – czyli właśnie kolorowe pasemka. W takiej stylizacji będziemy wyglądać ciekawie nie tylko na festiwalach muzycznych, ale również na wakacyjnym urlopie czy wypadzie ze znajomymi. W końcu wakacje dają nam poczucie radości i niczym nieograniczonej wolności, warto wykorzystać to, zanim wrócimy ponownie do szkoły czy pracy.

Wakacyjne farby jednodniowe

Oczywiście niewiele z nas zdecyduje się na kolorowe pasemka na dłużej, będziemy chciały wrócić do normalnego koloru, kiedy nasze wakacyjne szaleństwa się skończą. Idealnym rozwiązaniem w takim wypadku są jednodniowe farby. Wystarczy nanieść za pomocą sprayu odpowiedni kolor czy też nawet kolory na wybrane pasma włosów, aby zabarwić je i cieszyć się trwałością do następnego mycia głowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko i bez żadnych negatywnych konsekwencji dla naszych włosów pobawić się ich kolorem. Szybko również uda nam się zmyć z głowy kolorowe pasemka i podziwiać je już tylko zdjęciach  wspominając nasze wakacyjne przygody. Na rynku dostępne są różne farby o działaniu opisanym powyżej, dlatego możemy łatwo zakupić produkty w zwykłej drogerii.

Daj się ponieść szaleństwu

Kolorowe pasemka są idealnym pomysłem w momencie, kiedy chcemy zaszaleć w konkretnym dniu i lekko zmienić nasz styl. Według opinii blogerek na topie są właśnie różne kolory pasemek wplecione w nasz naturalny kolor włosów. Ciekawym połączeniem jest również w takim wypadku zastosowanie opasek czy chust i stworzenie hippisowskiej stylizacji idealnej na wakacyjny czas.