ray-ban clubmaster o oryginalnym designie

Okulary marki Ray Ban to jedne z najpopularniejszy modeli na świecie. Nic dziwnego – noszą je gwiazdy i celebryci na całym świecie – Tom Cruise, Audrey Hepburn czy Blues Brothers, a także amerykańscy policjanci i wojskowi. Najpopularniejsze modele okularów stały się już kultowe, a jednym z nich jest Clubmaster.

To okulary bardzo podobne do modelu Wayfarer, z tą różnicą, że w przypadku Clubmaster nie całe szkła otoczone są oprawką, a jedynie ich górna część. W Clubmaster również szkła i tworzywa, z którego wykonane są okulary są najwyższej jakości, a klasyczny wygląd okularów jest już kultowy i ponadczasowy. Są eleganckie, równie często wybierane przez kobiety i przez mężczyzn, głównie dlatego, że dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziemy nawet całkiem nietypowe wzory, które na pewno spodobają się fanom niekonwencjonalnych rozwiązań.

Clubmaster to model pasujący do każdego stylu – eleganckiego, luźnego, sportowego – uniwersalny kształt i forma dobrze komponuje się z każdą osobowością, dlatego na pewno warto zainwestować w ten model. Nie wspominając o korzystnych wartościach, które niosą wysokiej jakości okulary dla naszych oczu – chronione profesjonalnymi szkłami znacznie wolniej się męczą i nie są narażone na intensywne światło słoneczne. To polecane rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które nie tylko chcą dobrze wyglądać, ale także zatroszczyć się o swoje zdrowie – okulary Ray-Ban Clubmaster świetnie się sprawdzą w tej roli. Na pewno będzie to dobra inwestycja.