Ray-Ban Wayfarer

Ray-Ban Wayfarer, Ray-Ban Aviator – sklep z okularami

Coraz więcej osób stać na zakup markowych produktów. Coraz częściej doceniamy ich jakość. Sytuacja ekonomiczna Polski może nie należy do najlepszych, ale osób klepiących skrajną biedę ubywa. Powszechny dostęp do Internetu sprawia, że nie mamy problemu ze sprawdzeniem w jakie przedmioty zaopatrują się inni i co jest obecnie modne. Na pewno modnym, ale i niezwykle przydatnym gadżetem są okulary przeciwsłoneczne. I to nie byle jakie, a markowe. Ray-Ban Wayfarer czy Ray-Ban Aviator – sklep, który oferuje takie okulary, a obok tego wysokiej jakości produkty rodzimych marek, ma szansę odnieść znaczący sukces.

Okulary marki Ray-Ban i ich niegasnąca popularność

W czołówce topowych marek okularów przeciwsłonecznych od lat plasuje się Ray-Ban. Marka funkcjonuje na światowym rynku optycznym od 1937 roku, choć już rok wcześniej powstał jej pierwszy produkt. Początkowo Ray-Bany były okularami przeznaczonymi dla pilotów oraz mężczyzn uprawiających wymagające dyscypliny sportowe. Z biegiem lat okulary te stawały się coraz bardziej powszechne, nosiły je kobiety, gwiazdy kina i sceny muzycznej. Marka zaliczyła także zmiany właścicieli. Wszystko to nie przeszkodziło jej w wizerunku naprawdę dobrej i luksusowej. Mimo, że po okulary coraz chętniej sięgali „zwykli” ludzie, okulary Ray-Ban nadal pozostawały jednymi z najlepszych. Tak jest do dnia dzisiejszego.

Ponadczasowe okulary Ray-Ban Wayfarer i Ray-Ban Aviator – sklep

Wayfarer i Aviator to najpopularniejsze modele okularów marki Ray-Ban, ale zdecydowanie nie jedyne. Pierwsze pojawiły się Aviatory, czyli tzw. pilotki. Następny w kolejności model to właśnie Wayfarer, następnie model Caravan i Smart Set. Warte uwagi są także modele: Olympian I i Olympian II, Balorama oraz Olympian I Deluxe. Marka Ray-Ban tworzyła całe kolekcje okularów, a chętnych na ich zakup nigdy nie brakowało. Oprawki są porządnie wykonane, trwałe, a jednocześnie bardzo estetyczne. To idealne połączenie klasyki z nowoczesnością. Nie dziwi zatem, że tak wiele salonów optycznych oraz sklepów z okularami (zobacz Eyemastres) i artykułami optycznymi ma je w swojej ofercie.

Ray-Ban Aviator – sklep czy salon optyczny?

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy kupimy okulary w salonie optycznym, czy też sklepie z różnorodnymi artykułami. Ważne jednak, by ten sklep miał określoną renomę i rzeczywiście sprzedawał produkty światowych marek, a nie jedynie ich podróbki. Pamiętajmy przy tym, że współcześnie w salonie optycznym można dokonać badania wzroku, natomiast w zwykłych sklepach nie ma takiej możliwości. Tym bardziej, jeśli jest to sklep internetowy. Nie ma natomiast problemu z realizacją recepty wystawionej przez lekarza okulistę. Bardzo ważne są też ceny, jako że te oferowane przez e-sklepy są zwykle znacznie niższe od cen w sklepach tradycyjnych i stacjonarnych salonach optycznych.