Ray-Ban sklep

Ray-Ban sklep – dlaczego warto robić w nim zakupy?

Kultowe produkty marki Ray-Ban cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat. Nosi się je na co dzień, na wieczorowe wyjścia, gale lub używa jako rekwizytów w filmach. Niestety ich fenomen powoduje, że są jednym z najczęściej podrabianych produktów na całym świecie. Sprzedawcy na targach czy w sklepach internetowych oferują podróbki w atrakcyjnych cenach, zapewniając klientów, że są to artykuły w pełni oryginalne i doskonałe jakościowo. Problem jest dość spory, a oszukanych osób mnóstwo, więc postanowiliśmy napisać dlaczego warto kupować markowe okulary w zaufanych sklepach internetowych lub na oficjalnej stronie Ray-Ban sklep. Zwrócimy też uwagę na to, jak wystrzegać się nieuczciwych sprzedawców i nie dać się nabrać na oferty specjalne.

Ray-Ban sklep i sprawdzone sklepy internetowe – dlaczego warto w nich kupować?

Ilość sklepów internetowych oferujących oryginalne produkty systematycznie wzrasta. Część z nich jest naprawdę godnych zaufania i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Warto korzystać z ich ofert albo zdecydować się na zrobienie zakupów za pośrednictwem oficjalnej witryny producenta. Dlaczego należy postępować w ten sposób? Oto kilka korzyści, które z pewnością Was do tego przekonają.

  • Masz 100% pewności, że kupujesz oryginalny produkt – robiąc zakupy w Ray-Ban sklep albo w zaufanym sklepie internetowym możesz być pewien, że produkt który widzisz na zdjęciu odpowiada temu, którzy otrzymasz po złożeniu zamówienia. Oczywiście jest on w pełni oryginalny, a jego jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie. Nie warto zatem kupować z niesprawdzonych źródeł, a później zamartwiać się, że otrzymamy artykuł znacznie odbiegający od naszych oczekiwań.
  • Komfort i wygoda dokonywania zamówień – robienie zakupów w Ray-Ban sklep bądź innych zaufanych sklepach internetowych jest szybkie i wygodne. Zakupów najczęściej dokonuje się poprzez umieszczenie interesujących nas produktów w koszyku i wykonanie paru kliknięć. W ten sposób unikasz stania w kolejkach czy odwiedzania dużej ilości galerii handlowych/sklepów optycznych w celu znalezienia interesującego Cię modelu okularów. Co więcej, renomowane sklepy oferują pomoc w wyborze produktów, więc w razie potrzeby można liczyć na fachową i bezpłatną poradę.
  • Zyskujesz nieograniczone możliwości wyboru – nie da się ukryć, że Internet gwarantuje dużo większe możliwości wyboru. Jeżeli chodzi o okulary przeciwsłoneczne to zazwyczaj wszystkie interesujące Cię modele znajdziesz w jednym sklepie internetowym, a już na pewno na oficjalnej stronie Ray-Ban sklep. Dzięki temu nie musisz przeglądać ogromnej ilości witryn w poszukiwaniu jednego, upragnionego towaru. Nie musisz też wyszukiwać czy śledzić aukcji, co zajmuje sporo czasu i wymaga sporej cierpliwości. Poza tym kupując na aukcjach zwiększasz ryzyko trafienia na podróbki, które swoją jakością znacząco odbiegają od markowych towarów, więc szybciej się zniszczą i za jakiś czas będziesz musiał dokonać ponownego zakupu.
  • Gwarantujesz sobie ekspresową realizację zamówienia – profesjonalne sklepy dbają o obsługę klienta, dlatego zapewniają wręcz ekspresową realizację zamówienia, a gdy pojawiają się jakiekolwiek opóźnienia w dostawach, to od razu informują o tym konsumenta. Z reguły w Ray-Ban sklep przygotowanie zamówienia i jego wysyłka nie trwają dłużej niż 2-3 dni, chyba że danego produktu akurat nie ma na magazynie, to wtedy okres ten się wydłuża do 5-10 dni. Niemniej jednak zawsze mamy pewność, że zamówiony towar otrzymamy, czego nie można powiedzieć, gdy robimy zakupy u sprzedawców, którzy nie są sprawdzeni.
  • Zapewniasz sobie niższe ceny za markowe towary – nie można powiedzieć, że markowe produkty są tanie, bo tak nie jest. Za wysoką jakość materiałów i wykonanie trzeba sporo zapłacić, ale robiąc zakupy przez Internet można dużo zaoszczędzić. Poza tym jedna para oryginalnych okularów przeciwsłonecznych posłuży wiele lat, więc lepiej raz zainwestować więcej, niż co kilka sezonów kupować nowe sztuki. Nie zmienia to jednak faktu, że w internetowym Ray-Ban sklep można kupić okulary za niższą cenę niż w sklepie stacjonarnym lub u optyka. Wynika to z tego, że internetowi sprzedawcy nie mają tylu opłat związanych z opłaceniem personelu czy siedziby sklepu, w związku z czym mogą nałożyć na towary niższą marżę.
  • Możesz korzystać z rabatów i zniżek – niższe koszty utrzymania sklepu internetowego powodują, że ich właściciele często organizują akcje promocyjne i atrakcyjne zniżki. Wynika to również z większej konkurencji i chęci powiększenia grona klientów. Oczywiście korzystając z promocji zorganizowanych przez oficjalny Ray-Ban sklep czy inny zaufany sprawiasz, że możesz zakupić oryginalny produkt jeszcze taniej, a to nie lada okazja.
  • Pozbywasz się problemów z nieuwzględnianiem reklamacji czy zwrotów – na sam koniec warto nadmienić, że kupując u niesprawdzonych sprzedawców możesz mieć problem ze złożeniem reklamacji lub zwrotem towaru niespełniającego Twoich oczekiwań. W przypadku robienia zakupów u sprawdzonych sprzedawców lub na oficjalnej stronie Ray-Ban sklep z pewnością z niczym takim się nie spotkasz. W większości przypadków zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Z kolei, jeżeli chodzi o reklamacje to również możesz ją złożyć, ale jej pozytywne rozpatrzenie jest uzależnione od wielu czynników. Nie zmienia to jednak faktu, że możesz skorzystać z przysługujących Ci praw.

Jeżeli powyższe przykłady przekonały was do skorzystania z oferty Ray-Ban sklep zapraszam na stronę eyemasters.pl gdzie znajdą państwo oryginalne produkty Ray-Ban.

Jak wystrzegać się nieuczciwych sprzedawców?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, przygotowaliśmy kilka porad, dzięki którym uda się Wam ustrzec przed nieuczciwymi sprzedawcami.

Nie kupuj produktów o podejrzanie niskiej cenie, bo z pewnością nie są oryginalne lub nie pochodzą z legalnego źródła. Wahania cen tych samych artykułów dostępnych w różnych sklepach mogą oscylować między kilkunastoma lub kilkudziesięcioma złotymi, ale różnica wynosząca 100 czy 200 złotych jest raczej niemożliwa do osiągnięcia i z reguły świadczy o tym, że produkt nie jest markowy.

Sprawdzaj opinie o sprzedawcy i prowadzonym przez niego sklepie, które krążą w Internecie. Zdanie osób, które już robiły u niego zakupy z pewnością pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Jeśli nie jesteś pewien autentyczności towaru i jego faktycznego stanu – poproś sprzedawcę o podesłanie Ci kilku zdjęć towaru, najlepiej wykonanych samodzielnie aparatem. Jeśli odmówi możesz być prawie pewien, że nie oferuje oryginalnego towaru.

Sprawdź, czy prowadzony przez sprzedawcę sklep jest zarejestrowany i działa legalnie. Najprościej zrobić to sprawdzając adres siedziby firmy (można znaleźć go na stronie) lub zaglądając do publicznego rejestru firm.