Designerskie okulary

Designerskie okulary – możliwości

Okulary to z pewnością element stylu. Nie chodzi tutaj tylko o okulary przeciwsłoneczne, ale także o okulary korekcyjne. Bez względu na rodzaj okulary pokazują kim jesteśmy i w zasadniczy sposób  definiują nasz styl. Warto zaznaczyć, że wiele osób nie myśli o okularach w ten sposób i skupia się jedynie na zakupie markowych okularów, które same w sobie określają osobę, która je nosi. To jednak częsty błąd, który sprawia, że samo pokazywanie się w markowych lub designerskich okularach nie przynosi założonego efektu. Jak zatem sprawić, żeby okulary były dodatkiem, który nie przysłania naszej osobowości, a jednocześnie wydobywa z nas i naszej stylizacji swoisty blask i jakość?

Po pierwsze należy pamiętać o umiarze. Styl to nie ilość, ale jakość. Okulary nie mogą zatem zostać przesłonięte przez nadmierną ilość dodatków i innych elementów. Po drugie okulary powinny być w dużym stopniu dopasowane do osobowości danej osoby. Nawet najbardziej popularne i stylowe designerskie okulary nie będą wyglądać dobrze na osobie, która nosi je niepewnie i nieśmiało. Wyróżniające się designerskie okulary o grubych oprawkach i zdecydowanych liniach to z pewnością nietrafiona propozycja dla osób o delikatnych rysach twarzy i łagodnym usposobieniu. Marka i projektant okularów to zatem nie wszystko. Liczy się perfekcyjne zestawienie cech osobowości, kształtu okularów i ogólnej stylizacji. Jak znaleźć swój styl i osiągnąć pożądany efekt?

Designerskie okulary – znajdź swój styl

Pierwszym krokiem może być oczywiście zakup designerskich okularów. Przy zakupie powinniśmy się jednak kierować nie tylko znanym nazwiskiem projektanta, wysoką jakością danej marki czy popularnością, ale własnym wyczuciem smaku i stylu. To nasz indywidualizm i osobiste preferencje powinny określać nasz styl i nasze wybory. Nie możemy pozwolić sobie na to aby zatracić siebie pod powierzchnią markowych produktów i stylowych marek. Bez własnego ja, widocznego i śmiałego nie ma własnego stylu. Warto o tym pamiętać decydując się na zakup ekskluzywnych okularów, które tylko przysłonią nasz charakter. Nie chcemy przecież ukryć się za okularami.